NAŠA ŠPECIALIZÁCIA

Priemyselné váhy a automatizácie

Výroba, dodávka a inštalácia

Spoločnosť sa zaoberá výrobou, dodávkou a inštaláciou cestných mostových váh, koľajových váh, pásových váh, váh do nakladačov, váženie náprav u vozidiel, palubných váh, váh pre vysokozdvižné vozíky a mnoho iných.

Cestné váhy

Cestná mostová váha TRUCK CGE 1001 je navrhnutá do náročných prevádzok, váži vozidlá s vynikajúcou presnosťou, čo uľahčuje fakturáciu presúvaných materiálov na báze váženia

Pasové váhy

Naša váha FRAHMA sa vďaka svojej unikátnej konštrukcii veľmi jednoducho a rýchlo inštaluje na akýkoľvek typ pásového dopravníka a to bez väčších zásahov do jestvujúcej konštrukcie dopravníka alebo náročného demontovania pásu.

Váhy do nakladačov

Váha pre kolesové nakladače One Power dokáže vážiť materiál počas zdvíhania, vďaka čomu je nakladanie rýchlejšie a efektívnejšie. Váha má tri rôzne režimy váženia.

Nápravové váhy

Palubná nápravová váha, ktorú stačí pripojiť do zásuvky zapaľovača cigariet a vytvoriť sofistikovaný bezdrôtový systém váženia bez pripájania káblov.

Plošinové váhy

Plošinové váhy sú váhy ktoré slúžia na zisťovanie hmotnosti rôznych komodít, ktoré treba rýchlo a presne odvážiť – zistiť hmotnosť.

Váhy pre dodávky

Software a automatizácia

K plnohodnotnému využitiu cestnej mostovej váhy bezpochyby patrí spracovanie navážených údajov na počítači. Z tohto dôvodu spoločnosť CGE Systems vyvíja a dodáva software SmarTrack PC™.

Návrat hore