CGE SYSTEMS

CESTNÁ MOSTOVÁ VÁHA TRUCK CGE 1001

Cestná váha TRUCK CGE 1001

postavená na PREFABRIKÁTOVOM základe

Táto váha s betónovým základom, navrhnutá do náročných prevádzok, váži vozidlá s vynikajúcou presnosťou, čo uľahčuje fakturáciu presúvaných materiálov na báze váženia, rovnako ako spoľahlivé sledovanie tokov materiálu a podávania správ.

Načo je navrhnutá

je navrhnutá pre náročné prevádzky a konštantné váženie ťažkých vozidiel.
Nepotrebuje stavebné povolenie.

Miesta, kde sa používa

Táto váha sa často používa na miestach s náročnou prevádzkou, ako sú vstupné brány alebo nákladkové stanice alebo počas rôznych fáz priemyselných procesov. Je prejazdná zo všetkých smerov

Dlhá vydrž, optimálna

Spoľahlivým riešením, ktoré vydržia desiatky rokov. Základ váhy je vždy navrhnutý tak, aby boli optimálnym spôsobom zohľadnené činnosti a podmienky zákazníka. Informácie o hmotnosti môžu byť z váhy prenesené elektronicky na obchodné účely.

Schválená pre obchodné využitie

Presnosť 0,1%

Odolná a dlhotrvajúca váha určená pre vonkajšie použitie

Cestná váha TRUCK CGE 1001 umožňuje presné váženie vozidiel až do 120 ton,  vďaka tomu je vhodná aj pre váženie nákladných automobilov DUMPER. Na upravených vážnych riešeniach, ktoré sa používajú mimo cestnú dopravu pre účely ťažobného a drevárskeho priemyslu, sa môžu vážiť dokonca aj ťažšie vozidlá.

Presne váženie až do 120 ton

Cestné mostové váhy TRUCK CGE

MOSTOVÁ VÁHA PODĽA POTRIEB ZÁKAZNÍKA

Aby bola zaistená optimálna funkčnosť, cestná mostová váha TRUCK CGE 1001 je prispôsobená tak, aby vyhovovala potrebám každého zákazníka. Vážne mosty sú k dispozícii v štandardných dĺžkach a v dĺžkach zodpovedajúcich špecifickým potrebám zákazníka.

 • Štandardné dĺžky mostov: 6m, 9m, 8m, 9m 12 m, 24 m a 26 m
 • Štandardná šírka: 3 m

SPRÁVA INFORMÁCIÍ Z VÁŽENIA

Cestná váha TRUCK CGE 1001 sa dodáva ako čiastočne alebo plne automatizovaný vážny systém v súlade s potrebami zákazníka. Informácie o vážení sa riadia pomocou váhového softwaru pre nákladné vozidlá SmarTruck na báze Windows SQL

PLNE AUTOMATIZOVANÉ VÁŽNE RIEŠENIE

V plne automatizovanej vážnej verzii je cestná mostová váha vybavená kamerami, ktoré identifikujú vozidlo alebo poznávaciu značku a sú integrované do riadiaceho dopravného systému, ktorý firma využíva. Všetko, čo musí vodič urobiť, je nabehnúť vozidlom na vážny most a informácia o hmotnosti vozidla je prenesená systému spoločnosti, ktorý ju použije na obchodné účely.

ČIASTOČNE AUTOMATIZOVANÉ VÁŽNE RIEŠENIE

Namiesto plne automatizovaného váhového riešenia možno cestnú váhu použitý tiež prostredníctvom počítačového systému, systému ID kariet alebo terminálového ovládača na vážnej stanici. V tomto prípade je metóda prenosu informácií o vážení stanovená v súlade s individuálnymi potrebami zákazníka.

Najjednoduchšie je využitie programu váhy na počítači vážnej stanice, keď vodič nabehne vozidlom na vážny mostík a podíde k blízkemu počítaču, kde vyplní predbežné informácie a odpočíta hmotnosť na počítači pripojenom k ​​vážnemu prístroju.

Systém RFID kariet je najjednoduchší spôsob, ako automatizovať verziu cestnej váhy. Odpočet hmotnosti a zápis doplňujúcich informácií sa vykonáva ukázaním naprogramovanej identifikačnej karty čítačke inštalovanej vedľa vážneho mostu, zatiaľ čo je vozidlo na váhe. Systém ID kariet je možné tiež dovybaviť ďalšími funkciami, ako je riadenie prístupu a funkcia otvárania brán.

Systém cestnej váhy Scalex 1001 je často doplnený o terminál vodiča. Funkcie terminálu vodiča sú vyberané v súlade s potrebami zákazníka. Informácie o vážení a o vozidle sú zaznamenané vodičom a to buď ručne pomocou klávesnice terminálu, alebo ukázaním identifikačnej karty do čítačky kariet na termináli. V závislosti na konkrétnej potrebe váženie buď vytlačí lístok pre vodiča, alebo sa údaje o vážení prenesú elektronicky do ERP alebo iného systému spoločnosti. Ak je  potrebné, informácie o vážení môžu byť prenesené aj do počítača vo vozidle, ktoré je vážené.

 

Riešenie váhy vozidla je vždy prispôsobené tak, aby vyhovovalo potrebám každého zákazníka. Celkové riešenie môže zahŕňať ďalšie funkcie, ako napríklad:

 • Optozávory
 • Semafory
 • Vykurovanie mostov váhy
 • Terminál pre vodičov
 • Systém RFID kariet
 • Displej
 • Funkcia identifikácia ŠPZ
 • Fotografie vozidla pri vážení
 • Závory
 • Intercom

CELKOVÉ RIEŠENIE V SÚLADE S POTREBAMI ZÁKAZNÍKA

DODANIE VÁHY NA KĽÚČ

V prípade záujmu Vám samozrejme vieme zabezpečiť dodávku na kľúč, vrátane stavebných prác a podobne.

Máte záujem ?

Návrat hore