CGE SYSTEMS

Nápravové váhy

PALUBNÁ NÁPRAVOVÁ VÁHA

HOTSPOT VO VOZIDLE

 

Stačí pripojiť hotspot do zásuvky zapaľovača cigariet a vytvoriť sofistikovaný bezdrôtový systém váženia bez pripájania káblov.

Aj keď sa môže zdať bežné nabíjanie, batéria hotspotu je srdcom systému a obsahuje v sebe inovatívnu technológiu na dosiahnutie najpokročilejšieho váženia na palube.

 

Vďaka patentovanému systému vytvára sieť senzorov, ktoré snímajú tlak v odpružení a že váš smartphone je pripojený ako bežný hotspot wifi. Na prednej strane je USB pripojenie, ktoré slúži na nabíjanie batérie.

Vďaka aplikácii budete mať palubnú váhu vždy vo vrecku. Pripojte sa k obchodu Apple alebo Android zadarmo a stiahnite si aplikáciu, aby ste mali vždy poruke prepracované váhy!

Skutočná hmotnosť dostupná na obrazovke vášho telefónu: Čistá, brutto, KG, tony, libry … už nebude záhadou.

Jednoduchý pohľad na farebnú lištu na obrazovke vám umožní pochopiť, či môžete cestu absolvovať úplne bezpečne bez toho, aby ste riskovali vysoké pokuty, alebo či si trochu naložíte a nestratíte čas a peniaze.

APLIKÁCIA NA VÁŽENIE VOZIDLA

Senzory váženia

Senzory váženia sú napájané bežnými 1,5 V batériami AA, ktoré zaisťujú autonómiu viac ako jeden rok; keď sú batérie takmer vybité, upozorní vás aplikácia a jednoducho ich vymeníte ako v prípade bežného diaľkového ovládača! Všetko potrebné pre inštaláciu je súčasťou balenia.

Máte záujem ?

Návrat hore