JABLOTRON 100

Profesionálne zabezpečenie nikdy                                                                                        nebolo jednoduchšie. Rozšíriteľné,                                                                                  diaľkovo ovládané, jednoduché .                                                                                                         

   

 

JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový / zbernicový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne a pod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.

Systém ponúka aj domácu automatizáciu (ovládanie spotrebičov na diaľku, riadenie kúrenia, zapínanie spotrebičov detektorom pohybu, detektorom otvorenia alebo diaľkovým ovládačom

 

Technické špecifikácie

  • pružné prispôsobenie sa objektu a požiadavkám (tá istá ústredňa môže chrániť malý rodinný dom alebo aj veľkú firmu...)
  • až 120 zbernicových alebo bezdrôtových periférií (klávesnice, detektory, sirény...)
  • až 300 užívateľských kódov
  • až 15 sekcií
  • až 32 programovateľných výstupov
  • 20 vzájomne nezávislých kalendárov
  • SMS reporty zo systému až 30 užívateľom
  • 15 užívateľov má možnosť využívať okrem SMS i hlasové reporty
  • 5 nastaviteľných PCO
  • 5 voliteľných protokolov pre PCO

Ústredňa má vstavaný GSM/GPRS/LAN komunikátor, ktorý umožňuje hlasovú SMS alebo GPRS komunikáciu s koncovými užívateľmi alebo strediskami PCO. Je vybavený pamäťovou kartou pre uschovanie viac ako milión udalostí, ponuku hlasových správ, ukladanie snímkov z foto PIR detektorov atď.

 Systémy JABLOTRON      

 
         

        

 Navrhujeme a montujeme predovšetkým systémy JABLOTRON a PARADOX. Ide o osvědčené firmy a systémy, s ktorými máme dlhoročné skúsenosti, z mnohých aplikácií. Pomôžeme Vám ako s vlastným výberom vhodného systému, tak s jeho montážov a oživením. Sme tiež schopný zaistiť pripojenie na PCO (Pult centralizovanej ochrany), vo Vašom regióne.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Unikátny produkt Českého výrobcu. Systém s prehľadnou klávesnicou a veľmi intuitívnym, jednoduchým ovládaním, ktorého sa neboja ani starší ľudia. Prehľadná signalizácia je na viac vhodná aj k použitiu pre väčšie objekty, kde má ostraha jednoduchý prehľad o zaistených častiach objektu, alebo zónach v poplachu.  Je možné pripraviť aj informácie o rôznych udalostiach, alebo z klávesnice ovládať niektoré procesy.Napríklad otvoriť bránu, poliať záhradu, prípadne rozsvietiť svetlá okolo domu.

Samozrejmosťou je zasielanie SMS o udalostiach, prípadne fotografie, priamo z miesta vyvolaného poplachu. Jednoduché ovládanie pomocou prívesku, alebo aplikáciou v mobilnom telefóne.

Informujte sa o všetkých možnostiach systému a o ich využití pre Váš firemný objekt, alebo rodinný dom.